Zespół

Małgorzata Niemiec – Zorko

Nazywam się Małgorzata Niemiec-Zorko. Jestem doświadczonym adwokatem z ponad trzydziestoletnią praktyką zawodową. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Wrocławskim odbyłam aplikację sądową, zakończoną egzaminem sędziowskim, a następnie aplikację adwokacką. Od 1981 r. wykonuję zawód adwokata. Zdobyłam uzupełniające wykształcenie na Uniwersytecie w Göttingen, w Niemczech (studia magisterskie). Nawiązałam wiele cennych kontaktów z adwokatami niemieckimi. Swoim doświadczeniem i wiedzą służę obsługując klientów z problemami transgranicznymi (Austria, Niemcy, Holandia Szwajcaria), bowiem władam bardzo dobrze językiem niemieckim. Biorę udział w międzynarodowych konferencjach polsko-niemieckich. Na terenie Niemiec działałam w Instytucie Brückenschlag w zakresie współpracy polsko-niemieckiej. Swoją wiedzą i doświadczeniem pomogłam w rozwiązaniu wielu problemów w zakresie prawa rodzinnego setkom klientów. Zajmuję się również obsługą firm zagranicznych. Prowadzę sprawy karne i cywilne. Moja kancelaria ściśle współpracuje z tłumaczem języka niemieckiego, holenderskiego i angielskiego Hanną Kozłowską, która w każdej chwili służy pomocą naszym klientom. W kancelarii aplikację odbywa apl. adw. Marzena Kolman-Wągrowska, która posiada praktykę w zakresie prawa bankowego, prawa spółek, prawa pracy.

Hanna Kozłowska

Jestem absolwentką filologii niderlandzkiej i native-speakerem języka polskiego i niemieckiego. Zajmuję się tłumaczeniami i obsługą firm zagranicznych w Polsce od 2005 roku. Świadczę usługi w zakresie tłumaczeń ustnych w urzędach, podczas konferencji i spotkań oraz w zakresie tłumaczeń pisemnych z języków polskiego, niderlandzkiego, niemieckiego i angielskiego zarówno dla klientów prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Od 2007 r. jestem tłumaczem przysięgłym języka niderlandzkiego, niemieckiego i polskiego zarejestrowanym przy Sądzie Okręgowym w Amsterdamie. Tłumaczyłam dla licznych kancelarii prawnych i firm, takich jak Alpine Bau, Deloitte i Albat Wirsam.

Marzena Kolman-Wągrowska

Jestem absolwentką wydziału prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, obecnie odbywam aplikację adwokacką w kancelarii mec. Małgorzaty Niemiec-Zorko. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa gospodarczego, bankowego, cywilnego i prawa pracy, które zdobyłam pracując w instytucjach finansowych oraz dużych kancelariach specjalizujących w obsłudze podmiotów gospodarczych. Biegle posługuję się językiem angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz językiem migowym.